Všetky kategórie
EN
[pics:title]

Skupina UHPC-Zhuoou


OTÁZKA
Popis

UHPC-001

UHPC-002

UHPC-006

UHPC-009

UHPC-011

UHPC-018

UHPC-022

UHPC-021

UHPC-030

UHPC-029

UHPC-031

UHPC-035

Pre viac podrobností, prosím kliknite Stiahnuť ▼!

Inovácie UHPC:

UHPC je materiál na báze cementu s ultra vysokou pevnosťou, vysokou húževnatosťou a nízkou pórovitosťou. Jeho základným zložením je minimalizácia vnútorných defektov (pórovitosť a mikrotrhliny) zvýšením jemnosti a aktivity komponentov a bez použitia hrubého kameniva, čím sa dosiahne ultra vysoká pevnosť a vysoká životnosť.

1. Ultra vysoká odolnosť

Špeciálna receptúra ​​UHPC vedie k pravidelnému usporiadaniu molekúl s extrémne nízkou penetráciou a vysokou životnosťou, dokonca aj za takých podmienok, ako je mrazenie a rozmrazovanie, morská vlna, síran hliníka, slabá kyselina alebo karbonizácia atď.

2. Ultra-vysoké mechanické vlastnosti

UHPC má vysokú pevnosť a dobrú odolnosť proti nárazu a môže byť použitý pre ochranné konštrukcie v obranných projektoch, ako aj pre špeciálne konštrukcie, ktoré vyžadujú vysokú nosnosť.

3. Ultra-vysoký pracovný výkon

UHPC odolá vonkajším silám, ako je trenie, požiar, výbuch, mrazenie a rozmrazovanie, krupobitie alebo iné prírodné poškodenie. Je tiež vysoko účinný pri hydroizolácii a tepelnej izolácii.

4. Dekoratívne efekty

UHPC dokáže realizovať sny dizajnérov a prepožičiavať architektúre bohatší tvar, farbu a textúru. Vďaka vysokej povrchovej úprave môže UHPC zabrániť invázii škodlivých látok a má vynikajúci samočistiaci výkon.

5. Environmentálna udržateľnosť

Štruktúra UHPC napomáha trvalo udržateľnému rozvoju životného prostredia tým, že znižuje náklady na výstavbu, lisovanie, prácu a údržbu, zvyšuje bezpečnosť stavieb a zvyšuje rýchlosť výstavby a životný cyklus budov.

Technická úroveň a špecifikácie:

UHPC má vynikajúce mechanické, drenážne a samoliečebné vlastnosti a je nenáročný na údržbu a architektonické efekty. Jeho vlastnosti sú podstatne lepšie ako bežný betón, vysokohodnotný betón a GRC. Jeho vynikajúce mechanické vlastnosti zaisťujú nižšiu spotrebu materiálu a vyššiu nosnosť ako bežný cement, výsledkom čoho je ľahší a tenší komponent. Zníženie vlastnej hmotnosti nielen šetrí materiál a zvyšuje efektivitu výroby, ale tiež pomáha dizajnérom a staviteľom rozšíriť ich predstavivosť a kreativitu.

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!
OTÁZKA
VŽDY SME VÁM K DISPOZÍCII!
Kliknite sem a kontaktujte nás