Všetky kategórie
EN
[pics:title]

Skupina GRP-Zhuoou


OTÁZKA
Popis

Plast vystužený sklenenými vláknami (FRP) tiež nazývaný GRP je termosetový plastový kompozit vyrobený z mnohých kombinácií polymérových živíc, organických alebo inertných plnív, výstuží zo sklenených vlákien. Kovové/drevené rámy alebo vložky navrhnuté tak, aby dosahovali požadovaný výkon z vyrábaného produktu, sa používajú na upevnenie FRP/GRP na vhodné konštrukčné podklady. Najväčšou výhodou sklolaminátového kompozitu je flexibilita dizajnu, ktorú ponúka architektom, dizajnérom a výrobcom, a dlhodobá odolnosť materiálu pri pretierateľných povrchoch alebo integrálnych farbách.


GRP-BF

GRP-FBF

GRP-GH

GRP-MRF

GRP-MRF015

GRP-SF

GRP-STF

GRP-STF016

GRP-TF

GRP-WF

GRP-WTF

GRP-YG

Pre viac podrobností, prosím kliknite Stiahnuť ▼!

Fyzikálne vlastnosti
Hodnota nehnuteľnostiTestovacia metóda/výsledok
KompresiaASTM-D-695 27,000 XNUMX psi
Čistá sila2,336ps
Hodnota nehnuteľnostiTestovacia metóda/výsledok
Priemer CTEASTM-D-696 23.2 x 10-6 palcov/palec/°F
HustotaASTM-D-792 110 lbs/cu.ft.
Horľavosť – materiály triedy IASTM-E-84 25 alebo menej plameňa/50 alebo menej dymu
Horľavé materiály triedy 1ASTM-E-84 25 alebo menej plameňa/50 alebo menej dymu
Pevnosť v ohybeASTM-D-790 22,000 XNUMX psi
Ohybové moduly x 106ASTM-D-790 1.38 ksi
Pevnosť v ťahuASTM-D-638 11,500 XNUMX psi
Modul pevnosti v ťahu x 106ASTM-D-638 2.0 ksi
Hmotnosť jednotky (lbs./sq.ft. pri 3/16”)1.5-2 lbs.
Obsah skla14.9%
Obsah ATH43%
Živicový obsah

41.6%


použitie

• Môže byť dodaný ako protipožiarny produkt triedy A, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre väčšinu aspektov exteriérových alebo interiérových architektonických fasádnych systémov.

konkurenčná výhoda

• Môže byť vyrobený prakticky v akomkoľvek tvare, diely môžu byť precízne skonštruované. Zakrivené, rebrované, vlnité alebo perforované komponenty sú len niektoré z možností.

• Môže byť dodaný v širokej škále povrchových úprav – hladkých alebo štruktúrovaných a v rade farieb alebo povrchov pripravených na náter.

• Patrí medzi najsilnejšie zo všetkých stavebné materiály s pevnostnými charakteristikami v súlade s betónom, oceľou alebo hliníkom. (Kg pre kg sklolaminátu je pevnejšie ako oceľ)

• Poskytuje dlhú životnosť, pretože tento odolný materiál odolá desaťročiam drsného počasia. Hoci sa farba ľahko natiera, farba môže byť neoddeliteľnou súčasťou gélového laku, čím poskytuje produkt s nízkou údržbou a dlhotrvajúcim UV žiarením. FRP/GRP je tiež odolný voči korózii, a preto môže byť použitý v drsnom alebo extrémnom prostredí.

• Je ľahký, preto vyžaduje menej práce a ľahšie nosné konštrukcie alebo podklady, čím sa znižujú náklady na výstavbu a inštaláciu, čím sa zrýchľuje výstavba

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!
OTÁZKA
VŽDY SME VÁM K DISPOZÍCII!
Kliknite sem a kontaktujte nás