Všetky kategórie
EN
[pics:title]

Skupina GRG-Zhuoou


OTÁZKA
Popis

Sadra vystužená sklenenými vláknami (GFRG alebo GRG) (pre interiéry alebo chránené priestory) je kompozit z vysokopevnostnej alfa sadry vystuženej sklenenými vláknami, ktorý je možné z výroby tvarovať do prakticky akéhokoľvek tvaru alebo veľkosti. GFRG (alebo GRG) je nehorľavý materiál (výsledky testov šírenia plameňa a hodnôt vývoja dymu podľa ASTM E-84) a dokonca aj tie najväčšie diely vážia len 2-3 libry na štvorcovú stopu (10-15 kg/m2). . Podobne ako tradičné sadrové odliatky, ale podstatne ľahšie a pevnejšie, sadra vystužená sklenenými vláknami je zvyčajne povrchovo upravená akoukoľvek vnútornou farbou. Spoje môžu byť prelepené páskou a konečná úprava je podobná dokončovaniu sadrokartónu. Použitie recyklovaného materiálu od spotrebiteľov, skutočnosť, že odliatky GFRG sú vyrábané na mieru a sú navrhnuté tak, aby minimalizovali nadmerné rámovanie, robí zo sadry vystuženej sklenenými vláknami priaznivú voľbu pre LEED alebo zelené stavebné projekty.


GRG-001

GRG-002

GRG-003

GRG-005

GRG-006

GRG-007

GRG-008

GRG-012

GRG-009

GRG-013

GRG-014

GRG-015

Pre viac podrobností, prosím kliknite Stiahnuť ▼!

Fyzikálne vlastnosti
Hodnota nehnuteľnostiTestovacia metóda/výsledok
Barcol tvrdosťASTM-D-2583 105 bodov
KompresiaASTM-C-39 5,800 XNUMX psi
Priemer CTEASTM-D-696 5.4 x 10-6 palcov/palec/F°
HustotaASTM-D-792 110 lbs/cu.ft.
Horľavosť – materiály triedy IASTM-E-84 0 Plameň/ 0 Dym
Ohybová pevnosťASTM-D-790 4,192 XNUMX psi
Sila nárazuASTM-D-256 12.9 stôp lbs./in
ťahuASTM-D-638 1,340 XNUMX psi
Jednotková hmotnosť (lbs./sq.ft. at)

1lbs.


použitie

Sadra vystužená sklenenými vláknami (GFRG alebo GRG) je ekonomický materiál a používa sa v rade architektonických aplikácií, ako sú stropy, kryty stĺpov, dekoratívne stenové panely, kupoly, konzoly, sochárske prvky, priedely, svetelné výklenky a ďalšie.

konkurenčná výhoda

Sadra vystužená sklenenými vláknami (GFRG alebo GRG) je biela „tenká liata“ alfa sadra, ktorá je dokončená na mieste alebo môže byť natretá/dokončená vo výrobe v závislosti od konkrétnej aplikácie. Tam, kde sa kedysi používali tradičné „sadrové odliatky“, je teraz špecifikovaná sadra vystužená sklenenými vláknami (GFRG alebo GRG) kvôli jej nízkej hmotnosti, vynikajúcej pevnosti a jednoduchosti prepravy/inštalácie.

• Ľahký

• Inštalované so systémami z tradičného priemyslu sadrokartónu

• Dá sa pripojiť na sadrokartónové dosky a natrieť podobným spôsobom na vnútorné fasádne systémy

Otázky a odpovede zákazníkov
    Nezodpovedá žiadnej otázke!
OTÁZKA
VŽDY SME VÁM K DISPOZÍCII!
Kliknite sem a kontaktujte nás